Kontaktai kuriais galite mus rasti.

Profesionaliai pakonsultuosime. Lauko ir vidaus reklamos projektavimo, pagaminimo ir sumontavimo klausimais. Parengsime projektus derinimui. Darome ir vaizdo pakeitimo projektus. Sukursime logotipą. Atiduosime logotipo failus visuose jums perspektyvoje reikalinguose formatuose.

Logotipą galėsite pasirinkti iš kelių variantų. Jei niekas nepatiks – nieko nemokėsite. Taip pat pagaminsime jūsų reklamą bet kokiame stiliuje. Ar tai būtų lipdukas pjaustytas iš Oracal lipnios plėvelės. O gal tai spausdintas lipdukas. Pigesnis variantas tik spausdintas lipdukas. Bet jei klijuosime automobilį – rekomenduojame jį laminuoti apsaugine uv plėvele. Arba geriausiai – iš vis vengti spaudos , o visa grafiką klijuoti iš originalių lipnių plėvelių. Taip išvengsime reklamos blukimo. Sumaketuosime ir atspausdinsime blankus, vizitines korteles ir t.t.

Taip pat galime pasiūlyti pagaminti nuo tento, skydo iki tūrinės šviečiančios reklaminės iškabos. Naudojame led moduliai 3 ir 5 metų garantijos. Kad pratęsti reklaminių iškabų tarnavimo laikotarpį pastatysime fotorelę diena-naktis.

Žemiau nurodyti kontaktai, kuriais rašykit, skambinkit…. Turime ilgalaikę darbo patirtį. Įmonė dirba ilgiau nei kaip 25 metus. Pagal mūsų projektą galite pasirinkti ir kitą gamintoją jei kaina pagaminimo pasirodė per didelė. Naudojamos tik kokybiškos medžiagos. Vidaus reklamai galime pasiūlyti ne tik lipdukus, skydu, tūrines iškabas, bet ir informacines sistemas. Jas galime pagaminti iš unikalią, aukštos kokybės švedų “SIGNET” arba “CONVEXA” profilių. Informacinių lentelių sistemą sudaro dviejų skirtingų tipų aliuminio profiliai: modulinės sistemos “SIGNET” dvipusiai plokšti profiliai su galimybe keisti tekstinę informaciją bei vienpusiai lenkti “CONVEXA” sistemos šešių skirtingų dydžių profiliai. “SIGNET” sistema yra lengvai surenkama ir pakabinama, ji gražiai atrodo, pasižymi lankstumu, nes galima tarpusavyje derinti skirtingo tipo profilius. Profiliai yra lengvai pakeičiami, tekstinę informaciją galima naudoti iš abiejų profilių pusių. Ši sistema suteikia galimybes sukurti įvairiausių tipų informacines, paaiškinamąsias, orientacines lenteles bei pasireikšti neribotai fantazijai. Ji plačiai naudojama informacinių lentų, kabinetų identifikavimo lentelių, nuorodų, eismo tvarkaraščių gamybai įvairiose įstaigose ir organizacijose: įmonėse, poliklinikose, viešbučiuose, autobusų ir geležinkelio stotyse ir t.t. Žinoma daug pigesnis, bet nereiškia kad mažiau efektingesnis reklaminius projektus įgyvendinti lipdukais. Gaminame ir sienų lipdukus. Apklijuosime vitrinas, kurios trauks akį ir padės surasti didesnį užsakovų ratą.
Kontaktai iškabų projektavimui, gamybai ir montavimui. Reklama ant automobilio. Logo kurimas. Logotipu kurimas. Logotipo kurimas. Logotipų kūrimas. Stendu gamyba. Reklama ant automobiliu. Reklamos ant automobiliu. Reklamos derinimas. Iškabų gamyba. Reklamos projektai. Reklama ant automobilio kaina. Šviesdėžių gamyba. Iskabu gamyba. Turines raides. Reklama ant automobilio. Reklamines iskabos. Lauko reklamos gamyba. Reklaminės iškabos. Reklaminiu stendu gamyba. Reklaminių stendų gamyba. Turine reklama. Reklama ant auto. Tūrinės raidės. Reklamines iskabos kaina. Reklaminiai skydai. Turines reklamos gamyba. Reklaminiu iskabu gamyba. Reklama ant automobilių. Projekto parengimas derinimui. Automobilių reklaminis klijavimas. Automobilio klijavimas. Lipdukų gamyba ir klijavimas. Sienų lipdukai. Lipduko gamyba ir klijavimas. Šerkšno klijavimas ofise. Stiklų klijavimas šerkšnu. Stiklu klijavimas serksnu. Stiklu matinimas plėvele. Lipdukų ploteriavimas. Lipduku ploteriavimas. Lipduko pjaustymas ir transportavimas. Skaitmeninė ir plačiaformatė spauda. Perforacinės plėvelės klijavimas. Perforacinės plėvelės spauda. Polimerinių lipdukų gamyba. Polimerinio logo gamyba. Iskiliu lipdukų gamyba. Vizitinių spauda. Bukletų maketavimas. Brandbuko sukurimas. CMYK PDF EPS CDR formatai. Logotipo parengimas gamybai. Kreivinis formatas. Maketų parengimas gamybai. Maketo suderinimas su užsakovu. Reklamos projektu derinimas su miesto savivaldybes administracija. Projekto parengimas derinti pagal patvirtintus reikalavimus. Ilgametė patirtis reklamoje. Imonė veikia daugiau kaip dvidešimt penkis metus. Vitrinų apipavidalinimas. Ofiso pertvaru klijavimas. Reklaminių tentų maketavimas ir gamyba. Išskirtinis dizainas. Nestandartinė iškaba. Projekto parengimas atitinkantis senamiesčio reikalavmus. Reklama ant aliuminio kompozito plokštės. Iškabos iš plastiko ir organinio stiklo. Sienų lipdukai. Lipdukai iš Oracal lipnios plėveles. Putplasčio reklama. Spaudos darbai. Skaitmeninė ir plačiaformatė spauda. Dirbame visoje lietuvoje. Informacinių sistemų sukūrimas. Informacinės lentelės. Viešinimo stendų gamyba. Lipdukai laminuojami apsaugine plėvele. Užrašų keitimas informacinėse sistemose. Contacts for sign design, production and installation. Advertising on the car. Advertising on cars. Logo creation. Logo design. Stand production. Advertising on the car, cars. Manufacture of light boxes. Sign production. Signboard production. Coordination of advertising. Project preparation for coordination. Volume letters. Billboards. Outdoor advertising production. Production of advertising stands. Car advertising gluing. Sticker production and gluing. Walls stickers. Gluing office partitions. Manufacture of awnings. Logo design in curved format.

Mobilūs telefonai:

+370 652 33309

+370 687 14484

+370 686 27634

Miesto telefonas: 

8 5 230 5880

Elektroninis paštas:

info@revlita.lt

Rekvizitai:

UAB REVLITA
Registracijos adresas: 
Dūkštų g. 11-20, LT-07177 Vilnius
Būstinės adresas:
Architektų g. 152, LT-0420 Vilnius
Įmonės kodas: 123719867
PVM mok. kodas: LT2371986710

Add Your Heading Text Here