Lauko reklama.

Turines raides. Tūrinės raidės. Iškabų gamyba. Iskabu gamyba. Reklaminis skydas. Reklamines iskabos. Reklamos projektai. Reklaminės iškabos. Turine reklama. Tūrinė reklama. Reklamos derinimas. Reklamos projektas. Turines reklamos gamyba. Reklaminiu iskabu gamyba

Lauko reklama. Reklamos derinimas. Iškabų gamyba. Reklamos projektai. Šviesdėžių gamyba. Iskabu gamyba. Turines raides. Reklamines iskabos. Lauko reklamos gamyba. Reklaminės iškabos. Turine reklama. Tūrinės raidės. Reklamines iskabos kaina. Turines reklamos gamyba. Reklaminiu iskabu gamyba. Šviečiančiai reklamai naudojame patikimą ilgaamžę led modulių apšvietimo sistemą. galite rinktis trijų arba penkių metų garantijos moduliius. Per ilgą darbo laiką įgijome didžiulę patirtį, kurią mūsų nuomone, geriausiai atspindi didžiulė darbų galerija. Dirbame ilgiau nei 25 metus.

Reklaminiu stendu gamyba. Reklaminis skydas. Reklamos derinimas. Reklamos projektas. Turines reklamos gamyba. Reklaminių stendų gamyba. Turines reklamos gamyba.

Ruošiatės atidaryti naują parduotuvę ar ofisą – paruošime lauko reklamos projektą derinimui su savivaldybės administracija. Reklamos projektus deriname įvairiuose Lietuvos miestuose. Pakonsultuosime kokia iškaba ar reklama labiausiai atitinka reklamos įstatymo reikalavimus, labiausiai dera prie esamos architektūros. Pagal suderintą projektą paskaičiuosime pagaminimo ir sumontavimo kainą. Jūsų pageidavimu ji gali būti tūrinė, šviečianti arba tiesiog reklaminis skydas, o gal tentas.

Reklaminiu stendu gamyba. Reklaminis skydas. Reklamos derinimas. Reklamos projektas. Turines reklamos gamyba. Reklaminių stendų gamyba. Turines reklamos gamyba.

Stendu gamyba. Reklaminių stendų gamyba. Reklaminiu stendu gamyba. Reklaminiai skydai. Mūsų dizaineris atvyks į vietą padaryti matavimų. Galite atsiųsti nuotraukas smulkiai aprašę savo norus ir pridėję orientacinius matmenis. Taip sutaupysim laiko ir pinigų. Pagal atsiųstą medžiagą paruošime pasiūlymą. Ir taip palengvinsime pasirinkti lauko reklamos gamintoją. Naudojamos reklaminės medžiagos nuo Oracal lipnių plėvelių iki aliuminio kompozito plokščių ar įvairių storiu pvc plokštės ir organinių stiklų pl.

Lauko reklama – tai plati savoka.

Pirmiausiai paruošiamas maketas atitinkantis reklamos įstatymo ir užsakovo poreikius.
Ruošiamas projektas reklamos derinimui su savivaldybės administracija. Gavus leidimą reklamai kabinti skaičiuojama gamybos ir sumontavimo kaina.
Tai gali būti reklaminiai stovai, stendai, kurie puikiai gali tikti ir vidaus reklamai. Reklaminės iškabos, kurios gali būti tūrinės, šviečiančios ir visai paprastos – skydas ar tentas.
Ne tik projektuojame, bet ir patys gaminame, įvairių dydžių ilgaamžes reklamines iškabas, o taip pat ir trumpalaikes, tokias kaip reklaminiai tentai, reklaminiai skydai.
Taip pat svarbios lauko reklamos detalės – tai reklaminis vitrinų apipavidalinimas.